Poliklinika Fleur slavi svoj 5.rođendan i tim povodom vas darujemo! - Poliklinika Fleur

Poliklinika Fleur slavi svoj 5.rođendan i tim povodom vas darujemo!

vaginalni iscjedak
Vaginalni iscjedak – kada je normalan, a kada se zabrinuti?
26. siječnja 2021.
darivanje
U ovo vrijeme prije pet godina, Poliklinika je otvorila svoja vrata prvim pacijentima. Od tada do danas, nismo više samo ginekološka poliklinika, već centar za prevenciju i liječenje bolesti, uz mogućnost kompletne obrade i manjih zahvata.
Proširili smo svoje područje rada na:

• ENDOKRINOLOGIJU, odnosno kompletan endokrinološki pregled sa ultrazvukom štitnjače, u suradnji s dr.Anom Matijacom.

• GASTROENTEROLOGIJU, uz mogućnost kompletne obrade, što podrazumijeva gastroskopiju, kolonoskopiju i UZV abdomena pod vodstvom dr.sc.Sanje Stojsavljević Shapeski.

• KARDIOLOGIJU, pod vodstvom profesora Hrvoja Pintarića, gdje smo prvi u Hrvatskoj nabavili uređaj za kardiogoniomeriju, najnoviju dijagnostičku metodu koja - rano, brzo, jednostavno i pouzdano - otkriva koji je uzrok boli u prsima.

• RADIOLOGIJU, odnosno ultrazvuk dojki, štitnjače i vena, u suradnji s primarijusom dr. sc. Sašom Schmidt.

• KIRURGIJU, odnosno primarno proktologiju, u čijoj ambulanti rade doktorica Elizabet Glavan i doktor Slaven Čiček.

• ANESTEZIJU I LIJEČENJE BOLI, čiju ambulantu vodi primarijus dr.sc.Lidija Fumić Dunkić

Cilj i misao vodilja od početka poslovanja bila je okupiti samo vrhunske stručnjake iz svoga područja i omogućiti im rad na najsuvremenijoj tehnologiji iz svijeta medicine.

Zahvaljujemo se na ukazanom povjerenju jer ste nam upravo Vi stalna motivacija da budemo još bolji i da svakodnevno unaprijeđujemo kvalitetu naših usluga.

I zato vas darujemo!

Poliklinika daruje popustom od 20% na sve vrste pregleda*
Vrijedi za 10 najbržih u tjednu od 15.3.-19.3.2021.

*Pregledi su:

Pregled endokrinologa,
Pregled kardiologia, ultrazvuk, kardiogoniometrija i EKG,
Pregled gastroenterologa,
Ultrazvuk dojki, štitnjače i kolor doppler vena i arterija
Pregled koloproktološki

Slavimo i Dan žena cijeli mjesec!

Naručite se na kompletan ginekološki pregled od 8.3. do 31.3.2021 i ostvarite 20% popusta na ukupan iznos!

Ginekološki pregled bi trebalo učiniti jednom godišnje. Redovno posjećivanje ginekologa omogućuje rano otkrivanje bolesti i ostalih poteškoća te postavljanje pravovremene dijagnoze i odgovarajuće terapije kako bi se sačuvalo reproduktivno i cjelokupno zdravlje.