Poliklinika Fleur slavi prvi rođendan i daruje Vas

Ginekologija Endokrinologija Gastroenterologija Kardiologija Pulmologija Radiologija Kirurgija Liječenje boli
U ovo vrijeme prije godinu dana Poliklinika je otvorila svoja vrata prvim pacijentima. Od tada do danas, nismo više samo ginekološka poliklinika, već centar za prevenciju i liječenje bolesti, uz mogućnost kompletne obrade i manjih zahvata.

Proširili smo svoje područje rada na:

• ENDOKRINOLOGIJU, u suradnji s dr.sc. Goranom Mirošević, koja je u 2016. godini proglašena najboljom endokrinologicom izabranoj od strane pacijenata.

• GASTROENTEROLOGIJU, uz mogućnost kompletne obrade, što podrazumijeva gastroskopiju, kolonoskopiju i Uzv abdomena i sve to pod vodstvom profesora Nevena Ljubičića.

• KARDIOLOGIJU, pod vodstvom profesora Hrvoja Pintarića, gdje smo prvi u Hrvatskoj nabavili uređaj za kardiogoniomeriju, najnoviju dijagnostičku metodu koja - rano, brzo, jednostavno i pouzdano - otkriva koji je uzrok boli u prsima. Patentirana je u Njemačkoj gdje ima najširu primjenu.

• PULMOLOGIJU, čiju ambulantu vodi iskusni primarijus Jakov Mose.

• RADIOLOGIJU, odnosno ultrazvuk dojki, štitnjače i vena, u suradnji s primarijusom dr. sc. Sašom Schmidt.

• KIRURGIJU, odnosno primarno proktologiju, u čijoj ambulanti rade doktorica Elizabet Glavan i doktor Slaven Čiček.

Uskoro će poliklinika dobiti i ambulantu za anesteziologiju.

Cilj i misao vodilja tijekom cijele godine bila je okupiti samo vrhunske stručnjake iz svoga područja i omogućiti im rad na najsuvremenijoj tehnologiji iz svijeta medicine.

Zahvaljujemo se na ukazanom povjerenju u prvih godinu dana jer ste nam upravo Vi stalna motivacija da budemo još bolji i da svakodnevno unaprijeđujemo kvalitetu naših usluga.

Darujemo Vas povodom rođendana:

Poliklinika Vas daruje popustom od 30% na sve vrste pregleda* i 50% popusta na tretmane pomlađivanja**.

Pogodnost vrijedi za 20 najbržih koji se naruče do 10.02.2017.

*Pregledi su:
  • Ginekološki pregled i ultrazvuk,
  • Pregled endokrinologa,
  • Pregled kardiologia, ultrazvuk, kardiogoniometrija i EKG,
  • Pregled i ultrazvuk gastroenterologa,
  • Ultrazvuk dojki, štitnjače i kolor doppler vena i arterija
  • Pregled pulmologa i ispitivanje plućne funkcije
  • Pregled koloproktološki
**Tretmani pomlađivanja su radiofrekvencija lica, vrata i dekoltea, te tretmani pomlađivanja vulvovaginalne regije laserom.